Leerlingenbegeleiding

Website Beheren

Leerlingenbegeleiding

Onze leerlingenbegeleiding heeft een dubbele rol:
- meehelpen in de opvoeding van de jongere: hij/zij ‘leeft’ op school samen met heel wat anderen;
- instaan voor de vorming van de jongere: hij/zij is bij ons een ‘lerende’, een ‘leerling’.

De school is een kwaliteitsvolle leer- en leefomgeving waarin leerlingen zich vooral gelukkig voelen.

Vanuit onze christelijke inspiratie betekent dat voor elk personeelslid individueel:
- ‘voorleven’ wat we willen bereiken met de jongeren;
- grenzen aangeven waar nodig.
 

Eerste graad

Els Accou
schoolspychologe
els.accou@sfc.be

Jos Meykens
jos.meykens@sfc.be

Dilek Kaya

dilek.kaya@sfc.be

Jos Leyssen
jos.leyssen@sfc.be

Elke Rijckmans
elke.rijckmans@sfc.be

 

Tweede en derde graad

Patricia Vanhamel
schoolpsychologe
patricia.vanhamel@sfc.be

Sacha Lemmens
sacha.lemmens@sfc.be

Michiel Deflem
michiel.deflem@sfc.be

Katleen Koppers
katleen.koppers@sfc.be

Rita Vanhove
rita.vanhove@sfc.be

 

Leer ook onze schoolraad kennen.